miercuri, iunie 24, 2026

Publicitate

Virgil Guran, președinte PNL Dâmbovița: ,,Am votat pentru o Românie care să rămână în Europa , o Românie care să rămână în NATO’’

Must read

Virgil Guran, președinte PNL Dâmbovița, a votat cu gândul la continuitate, pentru ca România să rămână în Europa și în NATO, dar și pentru ca oamenii să fie mai înțelepți.

,,Am  votat pentru continuitate, am votat pentru o Românie care să rămână în Europa , o Românie care să rămână în NATO, să mergem în continuare pe calea prosperității, să fie liniște, pace și oamenii să fie mult mai înțelepți’’, a transmis președintele PNL Dâmbovița, Virgil Guran, la ieșirea de la vot.

Publicitate

- Publicitate -spot_img
- Publicitate -spot_img

Mai multe articole

- Publicitate -spot_img

Latest article