Odată cu venirea primăverii, în municipiul Târgoviște a fost demarată acțiunea de refacere a marcajelor rutiere! Așa cum este normal să se întâmple, refacerea marcajelor rutiere are loc în mod special pe timpul nopții, când orașul este pustiu iar lucrătorii pot să-și desfășoare activitatea în cele mai bune condiții.










