marți, iunie 23, 2026

Publicitate

Primarul orașului Titu, Laurențiu Costache, mesaj de încurajare pentru elevii care susțin Evaluarea Națională

Must read

Primarul orașului Titu, Laurențiu Costache, a ținut să fie alături de elevii care susțin în aceste zile Evaluarea Națională, transmițându-le un mesaj de încurajare și succes. Edilul a subliniat că acest examen reprezintă un moment important în viața fiecărui elev, fiind rezultatul anilor de muncă, pregătire și dedicare. Totodată, acesta le-a transmis tinerilor că Evaluarea Națională este și o oportunitate de a demonstra că perseverența, seriozitatea și dorința de a reuși își găsesc întotdeauna răsplata.

,,Astăzi (n.n. luni, 22 iunie 2026) începe Evaluarea Națională pentru absolvenții claselor a VIII-a. După ani de muncă, emoții, teste și multe ore petrecute în bancă, a venit momentul încrederii și al confirmării faptului că efortul depus de-a lungul anilor își va găsi răsplata. Este un pas important în viața fiecărui elev, dar și o ocazie de a demonstra că perseverența, seriozitatea și dorința de a reuși își găsesc întotdeauna răsplata.

Le doresc tuturor elevilor mult succes, liniște, concentrare și încredere în propriile forțe și sunt convins că rezultatele vor fi pe măsura muncii și efortului depus de-a lungul anilor. Fiecare răspuns corect să vă aducă mai aproape de rezultatul pe care vi-l doriți!’’, a transmis primarul orașului Titu, Laurențiu Costache.

Publicitate

- Publicitate -spot_img
- Publicitate -spot_img

Mai multe articole

- Publicitate -spot_img

Latest article