duminică, iunie 28, 2026

Publicitate

Mesajul prefectului Claudia Gilia la împlinirea celor 158 de ani de când există Instituția Prefectului!

Must read

De 158 de ani Instituția Prefectului este liantul dintre Guvern și cetățeni și dintre cetățeni către toate autoritățile centrale și locale. Când am acceptat această demnitate am știut că nu va fi ușor, dar nu am știut că munca aferentă îți oferă atât de multă satisfacție profesională și personală.

Din poziția de prefect chiar pot ajuta cetățenii din județ. Aici se face mai puțină politică și mai multă muncă la firul ierbii. Rezultatele se văd în zilnic și în fiecare instituție. Aici chiar sunt mai aproape de oameni. Și oamenii văd acest lucru. La Mulți Ani tuturor angajaților din Prefectură și îi asigur de întreaga mea prețuire!

Claudia GILIA, prefectul județului Dâmbovița

 

Publicitate

- Publicitate -spot_img
- Publicitate -spot_img

Mai multe articole

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

- Publicitate -spot_img

Latest article