Publicitate

Corneliu Ștefan, președinte CJD și PSD Dâmbovița : ,,Fiecare întâlnire cu seniorii PSD este specială!’’

Must read

În avans, președintele CJD și PSD Dâmbovița, Corneliu Ștefan a sărbătorit împreună cu seniorii PSD din comuna Crângurile și orașul Găești, Ziua Internațională a Persoanelor Vârstnice.

,,Fiecare întâlnire cu seniorii PSD este specială! Ca de fiecare dată când avem ocazia, le-am mulțumit pentru modul substanțial în care se implică în viața comunităților noastre, ei fiind temelia tuturor lucrurilor bune și frumoase de care noi ne bucurăm astăzi.

Seniorii PSD Dâmbovița sunt printre cei mai activi membri ai organizațiilor noastre, fapt pentru care le suntem recunoscători’’, a transmis președintele CJD și PSD Dâmbovița, Corneliu Ștefan.

Publicitate

- Publicitate -spot_img
- Publicitate -spot_img

Mai multe articole

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

- Publicitate -spot_img

Latest article