joi, iunie 25, 2026

Publicitate

Un urs bântuie prin comuna Moroeni! A fost transmis un mesaj de avertizare prin sistemul RO-Alert.

Must read

Miercuri seara, în jurul orei 22:25, a fost semnalată prezența unui animal sălbatic (urs) în localitatea Moroeni.

La fața locului s-au deplasat efective din cadrul Inspectoratului de Jandarmi Județean Dâmbovița și un echipaj SMURD de la Detașamentul Pucioasa.

Pentru informarea și protecția populației din zonă a fost transmis un mesaj de avertizare prin sistemul RO-Alert.

Publicitate

- Publicitate -spot_img
- Publicitate -spot_img

Mai multe articole

- Publicitate -spot_img

Latest article