duminică, iunie 28, 2026

Publicitate

Târgoviște: Incendiu la un apartament de pe Bulevardul Unirii! 15 persoane au fost evacuate!

Must read

Pompierii militari din cadrul ISU Dâmbovița intervin în municipiul Târgoviște, pe Bulevardul Unirii, pentru stingerea unui incendiu produs într-un apartament.

La fața locului au fost mobilizate trei autospeciale de stingere cu apă și spumă, o autoscară și un echipaj al Serviciului de Ambulanță Județean Dâmbovița.

În urma evenimentului au fost evacuate aproximativ 15 persoane. Până în prezent nu au fost identificate victime.

Incendiul a fost localizat și lichidat.

Misiunea este în dinamică.

Publicitate

- Publicitate -spot_img
- Publicitate -spot_img

Mai multe articole

- Publicitate -spot_img

Latest article