duminică, iunie 28, 2026

Publicitate

SPITALUL DIN PUCIOASA A PRIMIT ÎN DAR APARATURĂ MEDICALĂ DIN PARTEA BISERICII

Must read

Parohiile Dealu Mare, Doicești, Fieni, Glodeni și Gura Vulcănii au donat, joi, 14 aprilie 2022, dispozitive medicale (stative pentru perfuzii) Spitalului din Pucioasa.

Astfel de acțiuni de susținere a instituțiilor sociale din județul Dâmbovița, de către parohii ale Eparhiei noastre, au loc săptămânal și fac parte din proiectul inițiat de Înaltpreasfințitul Părinte Arhiepiscop și Mitropolit Nifon de promovare a solidarității și a iubirii față de aproapele în comunitatea noastră locală.

BIROUL DE PRESĂ AL ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIȘTEI

Publicitate

- Publicitate -spot_img
- Publicitate -spot_img

Mai multe articole

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

- Publicitate -spot_img

Latest article