
A debutat și cea de-a doua etapă a proiectului care vizează montarea de stații noi de autobuz în municipiul Târgoviște!
Primarul municipiului Târgoviște, Daniel Cristian Stan anunță că primele zone abordate în această etapă sunt Piața Vlad Țepeș, bulevardul I.C. Brătianu (zona Minion și Catedrală), dar și bulevardul Unirii! Continuă în ritm alert această acțiune de modernizare a transportului public local.
„Am început montarea noilor stații de autobuze, astfel încât, pe tot cuprinsul municipiului Târgoviște să avem stații noi și moderne” , a declarat primarul municipiului Târgoviște, Daniel Cristian Stan.








