Sănătatea este comoara pe care puțini știu să o prețuiască, deși aproape toți se nasc cu ea!” – Hypocrate.
Astăzi, de Ziua Mondială a Sănătății, le urez tuturor cadrelor medicale și angajaților din sistemul sanitar un călduros „La Mulți Ani” și multă putere de muncă!
Au grijă de sănătatea noastră, iar noi trebuie să îi prețuim pentru ceea ce fac.








