duminică, iunie 28, 2026

Publicitate

Campanie de colectare a deșeurilor voluminoase derulată în municipiul Târgoviște, în perioada 11-17 aprilie!

Must read

Continuă curățenia de Paște!

Târgoviștenii care locuiesc LA BLOC, sunt rugați să depoziteze deșeurile voluminoase lângă platformele de precolectare aferente blocului în care locuiesc.

Târgoviștenii care locuiesc LA CASĂ, sunt rugați să facă solicitare prin dispecerat la telefon 0372.722.722, iar echipele SC SUPERCOM SA vor colecta deșeurile voluminoase în termen de 24 de ore de la solicitare.

În cadrul acestei campanii, vor fi preluate piese de mobilier, obiecte sanitare, uși, geamuri, etc.

Acest tip de activitate va avea o frecvență trimestrială!

 

Publicitate

- Publicitate -spot_img
- Publicitate -spot_img

Mai multe articole

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

- Publicitate -spot_img

Latest article